O mnie - Michał kokot

Rocznik 1985 a od 2007 związany z fotografią – wtedy studiując jeszcze na Politechnice Opolskiej, którą ukończyłem. Także wtedy odbyłem pierwszą dłuższą podróż do Hiszpanii (semestr akademicki) będą już pochłonięty fotografią. 
Od projektowania, przemysłu, technologii, eksplorację opuszczonych miejsc, chcąc uwiecznić ulotność i znak czasu dotarłem do fotografowania. Od tego miejsca sprawa była prosta bowiem w głowie zawsze dominuje mi myśl, aby uwieczniać na fotografii wszelkie otaczające mnie sytuacje i chwile. 

Nie samą fotografią człowiek żyje. Jednak stała się ona u mnie wszechobecna. Z pasji także ta analogowa czy mobilna, bo najlepszy aparat to ten który masz przy sobie – w zupełności się z tym zgadzam. Towarzyszy mi w górach, w lesie, nad wodą, w działaniach Stowarzyszenia Szwadron Przysiecz w Federacji Kawalerii Ochotniczej, którego jestem członkiem.  Gdybym miał wymienić jedną z rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie egzystencji na pewno byłby to rower (spokojnie – oczywiście że na równi z fotografią). W dwóch słowach: rower = chill. I reszta świata nie istnieje.   

Z natury więcej słucham niż mówię. Cierpliwy, metodyczny i stawiający sobie nowe wymagania. Uwielbiam podróżować. Wracając z każdego miejsca w głowie już układam plany i nowe trasy, aby były gotowe, gdy tam wrócę. Polubiłem także patrzeć na świat z góry. Jestem licencjonowanym członkiem personelu lotniczego, operatorem Bezzałogowych Statków powietrznych – dron (UAV). 

MMK_5292

Angażuję się takze w działalność Stoarzyszenia Szwadron Przysiecz w Federacji Kawalerii Ochotniczej. Czasem w mundurze, czasem po drugiej stronie obiektywu. Zapraszam do odwiedzin i zapoznania się z naszą działalnością.

Posiadam także drugi profil na Instagramie. Nie pozostał całkiem bez związku z moją pracą ale zdecydowanie tym co wyróżnia jego zawartość jest fakt iż otreści tam udostępniane są wykonywane w 99,8% smartfonem. 

Jednym z realizowanych przeze mnie kierunków jest fotograficzna i filmowa obsługa firm i instytucji. Drugim zaś fotografia ślubna, portretowa i okolicznościowa. Zapraszam do odwiedzenia strony Michał Kokot – Fotografia Ślubna

O Firmie

IMAGING TECHNICS – projekt, który zrodził się z chęci połączenia pasji z pracą. Fotografia jest już ze mną od ponad dekady a od 2015 roku także w formie działalności, głównie za sprawą faktu, iż postanowiłem fotografować, filmować i patrzeć na świat z góry – za pomocą „drona” – UAV. Będąc członkiem personelu lotniczego – posiadam Świadectwo Kwalifikacji UAVO – uprawniające mnie do wykonywania lotów na potrzeby komercyjne. Metodycznie i z zaangażowaniem podchodzę do każdego nowego projektu. Z racji lokalizacji najwięcej zleceń realizuję w regionie Śląskim, lecz nie jest to dla mnie ograniczenie i na miarę potrzeb dotrę w każdy zakątek Polski i znacznie dalej. Szeroka oferta i elastycznosc sprawia iż w spsób kompleksowy mogę realizować usługi dla firm. Na przestrzeni lat zrealizowałem zlecenia dla takich firm i podmiotów jak: Grupa Permont, CTP Invest, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Higma Service, Opowiecieinfo, Wentario – pracownia architektoniczna, Freedom Nieruchomości, Fundacja Collegium Nobillium Opoliense, Urząd Miasta Opola, Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne, Cermag i wiele innych.

Wykonałem realizacje między innymi dla:

CTP Invest

CTP Invest jest największym przemysłowym developerem w centralnej europie. W same Polsce posiada znaczną ilość parków przemysłowych jak np. w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - oddział Opole gdzie firma AIC produkuje kokpity do samochód marki Volvo.

Grupa PERMONT

Największa firma budowlana w Niemczech, która "specjalizuje się w stanach surowych budowy. Mam bogate doświadczenie w budowanictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komercyjnym, budowie autostrad, dróg i mostów.."

Higma Service

Opolska firma, która oferuje kompleksowe rozwiązania do zapewnienia czystości i higieny na rynku B2B w całej Polsce.

Freedom - Nieruchomości

Biuro nieruchomości o ogólnopolskim zasięgu oferujące mieszkania na sprzedaż i do wynajmu, domy, działki, lokale i obiekty na sprzedaż